Dohazovač přehled

Dohazovač https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21526/mid_dohazovac-KbI-21526.jpg 4 38 38

Honza Jareš série

< 5. díl

Bezpečný přístav je agentura, která osamělým srdcím nabízí seznámení s vhodným partnerem a poskytuje rady, jak být při tomto důležitém životním kroku úspěšný. Vyhledávanou pražskou seznamku založil Honza Jareš, soukromý detektiv z Frýbortova románu Bodyguard, protože už nechce pátrat v choulostivých a riskantních záležitostech. Také on zatoužil po bezpečném povolání a sám sebe označuje za dohazovače, který pomáhá lidem ke štěstí. Se svým společníkem Bonym poznává plejádu roztodivný postav a figurek, které v jejich seznamovací kanceláři hledají recept na svá trápení. Jako psycholog a právník radí klientům většinou Jareš, ale v jeho knize osudu je psáno, že svému předurčení detektivem neunikne. Právě v Bezpečném přístavu na něj čeká jeho nejsložitější kriminální případ a z dohazovače se stane málem obětí rafinovaných zločinců.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dohazovač. Přihlašte se a napište ho.

čef
16.09.2020 4 z 5

V této knize je toho všeho až příliš. Příliš duchaplných řečí, zápletek, mrtvol a rekapitulací předchozího děje. Autor to podle mne trochu přehnal i vše prostupujícím pesimismem, v tom si také moc nerozumíme i v jiných jeho knihách. Moc všeho tady opravdu je, ale k doporučení už podstatně méně.

Jiřán
18.04.2017

Mám moc rád Frýbortovi knihy a tento román je opět čtivý, plný překvapení.Přečetl jsem jeden román a musel jsem si sehnat všechny jeho knihy. Netvrdim, že by to mělo kohokoliv duševně obohatit, ale jako oddechový žánr vynikající

jprst
16.12.2015 4 z 5

Jako většina Frýbortových knih je i tato čtivá, má spád a poutavý děj, který není nijak vzdálen od naší současnosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dohazovač v seznamech