Hodný holky umírají první přehled

Hodný holky umírají první https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478399/bmid_hodny-holky-umiraji-prvni-Umg-478399.jpeg 3 108 108

Young adult thiller pro fanoušky Agathy Christie a Karen M. McManusové. Psychologická hra. Vydírání. Vražda. Chaos. Šestnáctiletou Avu někdo přinutil, aby dorazila do opuštěného zábavního parku na mole Portgrave. Ocitá se tak mezi deseti teenagery odhodlanými za každou cenu uchovat svá tajemství. Když se zvedne mlha a park se ponoří do tmy, skupina zůstane odříznutá od okolního světa. Znepokojivá situace je postupně obrací jednoho proti druhému a Ava si uvědomuje, že nemá na výběr. Není kam utéct – bude se muset tajemství, které ji na molo přivedlo, postavit čelem. Jak daleko bude ochotná zajít, aby přežila noc?... celý text

Literatura světová Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

Good Girls Die First , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodný holky umírají první. Přihlašte se a napište ho.

dennydee
02.05.2024 4 z 5

Kniha mě bavila moc. Prostředí lunaparku bylo výborné a byla jsem celou dobu napjatá jak kšandy. Konec knihy byl trochu až moc přitažený za vlasy, ale i tak mě kniha velice bavila.

Adriena838772
11.03.2024 5 z 5

Strašně moc dobrá knížka a strašidelná líbilo se mi to

Eliška486
31.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Byla napínavá, děsivá i tajemná. Nejvíce jsem si oblíbila Noaha, který sice sám sebe popisoval jako násilníka, ale podle mě tak úplně za to svoje tajemství nemohl. Naopak, chtěl přestat zápasit a mlátit se s ostatními. A na závěr se zachoval jako nejchytřejší člověk že všech přítomných.
Nápad a příběh knihy se mi velmi líbil.

Sedm knižních novinek, které by vám neměly uniknout

23.08.2021

Knižní novinky (32. týden)

08.08.2021

Kniha Hodný holky umírají první v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x