Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí přehled

Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217419/bmid_hodny-holky-nikdy-nedostanou-co-cht-rBA-217419.png 5 5 5

99 taktik, které vám zajistí respekt, úspěch a spokojený život Hodné holky jsou ženy, jež se v životě drží zpátky, a přijímají stereotypní způsoby chování, o nichž je společnost přesvědčila, že bez nich nepřežijí. Tyto ženy nevědomě sabotují své mezilidské vztahy – v partnerském soužití, se členy rodiny, v práci, zkrátka prakticky všude – a pak se jim nedaří dostat od života to, co opravdu chtějí. Ve své další knize navazuje Lois P. Frankelová na světový bestseller Hodný holky nikdy nedostanou přidáno. Zatímco v té předchozí se věnuje hlavně práci, ve druhé řeší témata vztahů, rodiny a každodenního života. Nabízí praktické rady, strategie a taktiky, jak se posunout od hodné holky k úspěšné ženě.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , BizBooks

Nice girls just don´t get it. , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí. Přihlašte se a napište ho.

sarekaslukova
28.09.2018 5 z 5

Moc vydařená kniha. Byla jsem s ní velmi spokojená a myslím, že se k ní ještě několikrát vrátím, doufám tedy, že ne k celé, ale jelikož jsem ještě student tak kapitoly o práci šly trochu mimo mě, tak si myslím, že oživení určitě přijde a to v mé další etapě života.

Mixy
27.02.2017 5 z 5

Je nutno ocenit, že je tu konečně publikace přímo a jen pro ženy. Rozhodně je to kniha na přemýšlení a týká se hodně psychologie osobnosti. Pokud se člověk opravdu chce něco nového naučit musí na tom zapracovat a s knihou trochu spolupracovat. Určitě stojí za přečtení.

PS: Je super mít komentář úplně jako první.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x