Hodiny strachu přehled

Hodiny strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353213/mid_hodiny-strachu-B55-353213.jpg 3 88 88

Joan a jej štvorročný syn si užívajú posledné bezstarostné chvíľky v zoologickej záhrade, ktorá je ich obľúbeným miestom. Keď sa tesne pred jej zatvorením ponáhľajú k východu, Joan zbadá čosi desivé – čosi, čo ju prinúti, aby sa so synom v náručí rozbehla nazad. Od toho okamihu sa pre nich začína trojhodinový boj o život. Pomoc neprichádza, a tak v temnejúcej zoologickej záhrade zostanú uväznení ako zvieratá. Nebezpečenstvu unikajú len vďaka tomu, že Joan to tam dôverne pozná. Nie je však jediná...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Fierce Kindom , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodiny strachu. Přihlašte se a napište ho.

maličkán
12.01.2024 2 z 5

Námět dobrý, ale ubohé zpracování. Nudily mne některé vzpomínkové pasáže. Stále jsem čekala na něco, ale to bohužel nepřišlo.

marta310
21.06.2023 2 z 5

(SPOILER) Dle recenzí a nižšího hodnocení jsem od tohoto moc neočekávala. Nakonec to ale nebylo až tak špatné, jak jsem se obávala. Velkou část knihy zde zabírá specifický dialog matky se 4letým dítětem, což asi ne každý musí překousnout. Stejně tak různé psychologické rozbory a pochody hlavní hrdinky.
Jelikož jsem očekávání neměla, nejsem ani tak zklamaná, ale knihu už si asi podruhé nepřečtu.

Atara16
13.05.2023 3 z 5

Čekala jsem víc,asi to spíš jen slibovala obálka. Chyběl mi konec.

Knižní novinky (6.11. - 19.11.)

07.11.2017

Kniha Hodiny strachu v seznamech