Hodiny přehled

Hodiny https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533861/bmid_hodiny-65e9eaed90c60.jpg 4 52 52

V době, kdy svět stále ještě počítá náklady druhé světové války a železná opona se spustila, život jedenáctiletého Rolanda Bainese se obrátí vzhůru nohama. Dva tisíce kilometrů od matčiny ochranitelské náruče, uvězněný v internátní škole, přitahuje svou zranitelností učitelku klavíru slečnu Miriam Cornellovou a zanechává v ní jizvy i vzpomínku na lásku, která nikdy nezmizí. Hodiny jsou intimní i univerzální příběh o lásce, lítosti a neklidném hledání odpovědí. Ian McEwan: Hodiny | Čte Gustav Hašek| Režie Marek Štifter | Zvuk, střih a mastering studio ArtDOG | Hudba Marek Štifter | Natočeno ve studiu ArtDOG | Grafiku podle knižní předlohy adaptovala Jana Rybová | Produkce Marek Štifter | Supervize Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, v prosinci 2023. Nahrávka vznikla podle knihy: Ian McEwan: HODINY LESSONS Copyright © Ian McEwan 2022 Překlad © Ladislav Šenkyřík, 2023 Vydala Euromedia Group, a. s. – Odeon, 2023.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: audiokniha , Témbr

Lessons , 2022

Interpreti: Gustav Hašek

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodiny. Přihlašte se a napište ho.

Crimble
30.04.2024 5 z 5

Musím příznat, že zpočátku jsem to na pět hvězd netipoval. Prokousával jsem se těžko, a trošku jsem pochyboval, zda autor nehoní moc zajíců najednou. Postupně to začalo do sebe zapadat, gradovat a to byla čtenářská slast. McEwan je fenomenální a geniální. Zase mě dostal.

Prudence
09.04.2024 2 z 5

Měla jsem od knihy jiné očekávání. Příběh zajímavý, ale pro mě neuvěřitelně nudně a dlouze napsaný. V poslední třetině mě aspoň trochu zaujala konfrontace s osudovými ženami hrdiny, ale celkově jsem měla problém knihu dočíst.

JitkaBB
28.03.2024 5 z 5

Další literární skvost od mistra.

Čas lovu, Naše vina a další knižní novinky (43. týden)

22.10.2023

Kniha Hodiny v seznamech