Hloupí bílí muži přehled

Hloupí bílí muži https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41372/hloupi-bili-muzi-41372.jpg 3 35 35

Kniha levicového provokatéra je ostrou kritkou George W. Bushe a jeho administrativy. Zaměřuje se také na zahraniční politiku, znečištění životního prostředí, důsledky amerického ekonomické expanze i další nemoci současné ameriky. Kniha měla původně vyjít 11. září 2001, po teroristických útocích však nakladatel uvedení knihy na trh pozastavil a žádal autora o úpravy textu. Ten neustoupil a kniha v USA nakonec vyšla v nezměněné podobě v únoru 2002 a ihned se stala bestsellerem. ... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Knižní klub

Stupid White Men , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hloupí bílí muži. Přihlašte se a napište ho.

eraserhead
20.03.2019 4 z 5

Jeden velký, obří, hnusný, škaredý, nechutně zelený zvracející emotikon.

tlllk
07.06.2015 3 z 5

Doteraz som vnímal Moora ako seriózneho režiséra dokumentaristu, po tomto diele viac ako šaša americkej politickej scény, ktorý sa síce nebojí šiť do všetkého, ale nie vždy mu to vyjde ( kapitola ZABITE BIELU TVAR v kontexte s Obamom ako prezidentom .....) na druhú stranu mocný tohto sveta po stáročia počúvali svojich šašov.

Montezuma
18.08.2014 odpad!

Stupid fat Michael Moore.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2003 - British Book Awards (Book of the Year)

Kniha Hloupí bílí muži v seznamech

Michael Moore
americká, 1954
2004  68%Hloupí bílí muži
2005  83%Fahrenheit 9/11
2005  70%Kde domov tvůj...?
2005  77%Uvěří nám ještě někdy?
2020  89%Klasická filozofie v kostce