Hledání a jistota přehled

Hledání a jistota https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151660/hledani-a-jistota-151660.jpg 4 2 2

Autor nabízí hledání odpovědí na nesnadné otázky, a to s hlubokým biblickým vhledem. Třetí vydání dnes už klasického díla. Po čem vlastně touží naše duše? Co je to svědomí a jak pracuje? Jak dlouho trvá znovuzrození? Má vztah k Bohu právní stránku? Kde byl Bůh za druhé světové války? Autor nabízí hledání odpovědí na nesnadné otázky, a to s hlubokým biblickým vhledem. Třetí vydání dnes už klasického díla české křesťanské apologetiky, nová předmluva Davida Nováka. Navíc doplněno o autorův žádaný spisek „Krutý Bůh?“.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hledání a jistota. Přihlašte se a napište ho.

Messilina
06.02.2019

Nevím, jestli jsem tuto knihu dobře pochopila. Necítím se být znovuzrozena. Moje hodnocení je, že mi to neublížilo, ale asi ani moc nepomohlo. I když, kdo ví, možná časem přijdu na to, že mně tato kniha ovlivnila. Hvězdičky dávat nebudu proto, že kniha s náboženským tématem, se špatně hodnotí co do kvality. Ostatně většinou je záměrem autora něco jiného, než literární cena.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hledání a jistota v seznamech