Hľadáme kozmické civilizácie přehled

Hľadáme kozmické civilizácie
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498012/bmid_hladame-kozmicke-civilizacie-2KM-498012.jpg 5 20 20

Otázka, ktorá od pradávna vzrušuje ľudstvo: existuje vo vesmíre mimo nás život, a dokonca inteligentný život? Stav riešenia tohto problému v súčasnej vede. Ktoré hviezdy majú rodinu planét? Astronomické, fyzikálne a biologické predpoklady výskytu života vo vesmíre. Odkiaľ vôbec pochádza život? Hľadáme signály našich rozumných susedov.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hľadáme kozmické civilizácie. Přihlašte se a napište ho.

Janadvorackova
19.09.2023 4 z 5

I po tolika letech jsou informace v knize obsažené pořád zajímavé.
I když třeba dnes už některé věci znáte, zabrousíte alespoň do "procesu" objevování a k některým teoriím, které se neprokázaly.

Mako123123
10.11.2022 5 z 5

45 ročná kniha, ktorá sa svojimi filozofickými úvahami a myšlienkami môže rovnať súčasnej literatúre vysokej kvality. Z toho vystáva nepríjemná otázka: to sme sa ako ľudstvo morálne a mentálne odvtedy takmer nikam nepohli?

ripo
10.01.2018 5 z 5

Koncom 80. rokov som tieto knihy hltal plnými dúškami a táto bola jedna z tých, ktorú som prečítal s veľkým záujmom.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hľadáme kozmické civilizácie v seznamech