Hľadám Rómea přehled

Hľadám Rómea https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184065/hladam-romea-184065.jpg 3 161 161

Juliet sa práve na Valentína prihodia všetky tri veci naraz. Má pocit, že jej ľúbostný život už ani nemôže byť horší. Pravda je však taká, že práve začína byť oveľa komplikovanejší... Ukáže sa totiž, že šofér športového auta je jej rival z konkurenčnej reklamnej agentúry. Vie, že by sa mala držať bokom, ale nie je to také jednoduché. Sykes je atraktívny, sexy a šarmantný. A keď ju pozve na víkend do Verony – dejiska najznámejšej Shakespearovej tragédie – začína Juliet veriť, že našla konečne svojho Rómea. Ale stojí za to, aby riskovala absolútne všetko? Sú si naozaj súdení? Alebo má skutočného Rómea rovno pod nosom? Rozkošne vtipný román Alexandry Potterovej je o vášni, pravde a o tom, že cesta k pravej láske môže byť poriadne tŕnistá.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Noxi

Calling Romeo , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hľadám Rómea. Přihlašte se a napište ho.

Sixtínka
27.06.2023 4 z 5

Fajn oddychovka - ako všetky knihy od Potterovej. Pre mňa to bola zatiaľ vždy stávka na istotu, že si pri čítaní jej príbehu oddýchnem.

pegasek
08.06.2022 4 z 5

Příběh je otom jak se vsednost vetře do vztahu a co to dokáže se vztahem udelat...Bylo to fajn čtení - to znamená, že neurazí, ale ani nenadchne

JarníBouře
29.03.2022

Oddechové počteníčko.....
Mě to bavilo kvůli lokaci... Vyvolávalo to hezké vzpomínky..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hľadám Rómea v seznamech

v Právě čtených6x