Hľadači pokladov přehled

Hľadači pokladov
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238234/mid_hladaci-pokladov-238234.jpg 2 1 1

Aj hrdinovia našej knižky sa vyberú na tajomný hrad Zábraň v nádeji, že tam okrem mladých líšok nájdu aj poklad. Veď akýže by to bol hrad, keby sa pod jeho zrúcaninami neskrývali poklady! Nočný výlet na hrad sa síce skončí šťastne, ale zlatý poklad deti nenájdu. No na svoje veľké prekvapenie onedlho zistia, že v ich kraji ležia nezaplatiteľné poklady všade vôkol nich. K odhaleniu tohoto tajomstva ich privedie geológ inžinier Bukala, otec jedného z hrdinov knižky, ktorý riadi geologický prieskum v okolí dediny. Čo objavia geológovia? My vám prezradíme iba toľko, že je to na prvý pohľad celkom všedná vec, ktorá sa však vďaka ľudskému umu a usilovným ľudským rukám mení na veci užitočné a krásne, v naozajstné poklady, ktoré spríjemňujú a skrášľujú ľudský život.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladé letá

Poszukiwacze skarbów , 1953

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hľadači pokladov. Přihlašte se a napište ho.

yelcin
28.02.2016 2 z 5

Aj keby som tuto knihu cital v detstve nehodnotil by som ju lepsie. Edicia priatelia ma niektore pre deti vyborne knihy , ale bohuzial tato medzi ne nepatri.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hľadači pokladov v seznamech