Historie včel přehled

Historie včel
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454913/mid_historie-vcel-9IG-454913.jpg 4 875 875

Klimatické kvarteto série

William je zklamaný biolog a obchodník s osivem, žijící v Anglii roku 1852. Právě se chystá postavit zcela nový typ úlu, který jemu i jeho dětem zajistí čest a slávu. George je včelař, žijící v USA roku 2007 a jeho farma bojuje o přežití. On ale doufá, že jeho syn bude pro farmu spásou. Tao žije v budoucnosti v Číně, v době, kdy již včely vyhynuly. Pracuje na ručním opylování. Víc než cokoli jiného chce pro svému synovi zajistit vzdělání, aby měl lepší život, než je ten její. Historie včel je román o vyhynutí včel. Všechny tři příběhy se navzájem prolínají, setkává se zde minulost, přítomnost i budoucnost.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Omega

Bienes historie , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Historie včel. Přihlašte se a napište ho.

Lucissia
03.05.2024 4 z 5

Celkově dobré, konec více uspěchaný, něco málo nedotažené, ale jinak za čtyři hvězdy. :-)

Derpette
29.04.2024 3 z 5

Na knihu jsem se těšila, sdělení je důležité a zaujaly mě tři dějové linky z rozdílných časových období. Ale já vám nevím... zhruba první půlka se mi četla dobře, ale postupem času mě začínala štvát snad každá postava s výjimkou malé Charlotte. Závěr a "velkolepé" rozuzlení (respektive teda propojení) tří dějových linek na mě působily celkem uspěchaně a ve výsledku jsem byla jenom ráda, že už nemusím číst o Georgovi.

Karammela
20.04.2024 4 z 5

Hezká kniha, lépe využitý potenciál tématu, než v Modré. Mám hlavně radost z toho, že se sem dostala i myšlenka toho, že brat včelám (všechen) med a nahrazovat ho cukerným roztokem opravdu není ok.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Historie včel v seznamech

v Právě čtených31x