Historie automobilů Ferrari přehled

Historie automobilů Ferrari https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287560/bmid_historie-automobilu-ferrari-IHw-287560.jpg 3 1 1

Kniha je doslova nabita množstvím informací a fotografií z poutavé historie jedné z nejvýznamnějších světových automobilových značek - počínaje životními osudy jejího zakladatele přes skromné začátky až do dnešních dnů, kdy závodní vozy s emblémem vzpínajícího se koně doslova vévodí vzrušující scéně závodů F 1. V knize kromě jiného najdete: Historie automobilů Ferrari je kniha, která přes svůj stručný název přináší množství informací a fotografií z poutavé historie jedné z nejvýznamnějších světových automobilových značek - počínaje životními osudy jejího zakladatele přes skromné začátky až do dnešních dnů, kdy závodní vozy s emblémem vzpínajícího se koně doslova vévodí vzrušující scéně závodů F 1. Autor začíná tím, co formovalo a motivovalo Enza Ferrariho - bezpochyby jednu z největších postav motorismu - jako osobnost dlouho předtím, než se jeho jméno objevilo na prvním automobilu, který vytvořil: rodinným zázemím, krátkou kariérou závodního jezdce i příběhem "vzpínajícího se koně". V... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Historie automobilů Ferrari. Přihlašte se a napište ho.

Auto999
02.07.2020 3 z 5

Hodně info o vzniku a počatku firmy, o pozdějších dobách jen popis jednotlivých modelů automobilů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Historie automobilů Ferrari v seznamech

v dalších seznamech1x