Královnina pečeť přehled

Královnina pečeť
https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9510/kralovnina-pecet-9510.jpg 4 84 84

Ústřední hrdinkou je Imogen Watestoneová, svým okolím považována za výstřední modrou punčochu. Před časem se sice mezi londýnskou společenskou smetánkou znemožnila, nyní se však vrací - ovšem jen proto, aby pomstila smrt své přítelkyně. Důvěřuje sice svému důvtipu, ale chápe, že pro své intriky potřebuje pomocníka. Její volba padne na nechvalně známého hraběte z Colchesteru, jehož žádá, aby přistoupil na hru a naoko se jí dvořil. Imogeniny plány počítají prakticky se vším, jen ne s tím, že by se mohla zamilovat. Hrozící skandál může odvrátit jen sňatek, který však znamená pro Imogen prohru - její plán může zkrachovat. Oba milenci stanou po několika překvapivých zvratech tváří v tvář nečekané hrozbě a jen o vlásek uniknou smrti, aby nakonec spočinuli jeden druhému v náručí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Mischief , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královnina pečeť. Přihlašte se a napište ho.

pip11
05.06.2022 3 z 5

Nechyběl vtip ani napětí… a přece si mě tato kniha od mé oblíbené autorky moc nezískala. Závěr celkový dojem trochu vylepšil, tak hodnotím alespoň lehce nad průměr.

AniDi
04.05.2021 5 z 5

Romantika s lehkou detektivní zápletkou. Moc hezké, hlavní hrdinka naivní ale roztomile. Čtení jsem si užila.

Kudík
29.10.2020 4 z 5

Autorka si na takové hlavní hrdinky potrpí, standardně jsou to knihomolky, autorky publikací nebo vědkyně. A musím říct, že se mi líbí, když je hrdinka inteligentně ztřeštěná, a až tak nezapadá do obvyklého společenského standardu. Imogen byla přesně taková, a k tomu i sympaticky nemotorná, plus v kombinaci s Matthiasem Marshallem (hrabětem z Colchesteru) a jeho "slabými nervy" docházelo k zajímavým i vtipným situacím. Některé jejich rozhovory, či taneční "zápasy" byly velmi úsměvné. Detektivní zápletka byla celkem jednoduchá, hlavně totožnost pachatelů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Královnina pečeť v seznamech

v dalších seznamech1x