Jantárová lady přehled

Jantárová lady
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124345/jantarova-lady-124345.jpg 4 147 147

Bohatá dedička Viktória Huntingtonová sa pevne rozhodla nikdy sa nevydať a všetkých vypočítavých nápadníkov, ktorí sa okolo nej obšmietajú ako osy, taktne a vynaliezavo odmieta. Keď sa však na scéne objaví Lucas Colebrook, novopečený gróf zo Stonevalu, opradený rečami o jeho obrovskom majetku, Viktória netuší žiadnu hrozbu. Stonevale totiž navyše postupuje veľmi rafinovane - dobrodružne naladenej lady nastraží lákavú návnadu. Dohodnú sa, že budú spoločne podnikať exkurzy do zhýralého podsvetia nočného Londýna, kam žena z vyšších kruhov nemá prístup. Viktóriina podivná záľuba v túlaní sa po nociach má však svoju príčinu a Lucas je odhodlaný urobiť všetko pre to, aby jej tajomstvo odhalil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Surrender , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jantárová lady. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel4895
26.10.2023

Čítala som v slovenčine pod názvom Jantárová lady a musím povedať, že knižka mi príde najlepšia od autorky (zatiaľ). Výborne napísané, vzťah hlavných hrdinov popísaný na jednotku - obaja mi boli veľmi sympatickí - dokonca sa mi na Stonevalovi páčilo, čo všetko bol ochotný podstúpiť, aby si získal ,,dedičkinu,, náklonnosť :) prvých 100 strán bolo v podstate o dvorení a humorných situáciách, bolo to doslova odpočinkové čítanie. Palec hore aj za to, ako galantne sa zachoval v herni a pomohol mladému známemu a potom neskôr v bordeli, keď zachránil mladé dievča pred zneuctením... Ocenila som, že v príbehu bola len nepatrná krimi zápletka, problém sa vyriešil rýchlo a šikovne na posledných stránkach. Odporúčam prečítať všetkými desiatimi. Autorka sa venovala aj takým témam ako pestovanie plodín, investovanie, liečenie bylinnými odvarmi - všetko toto bolo veľmi pútavo rozpísané a čitateľa to tým naozaj zauiíma - hovorím teda za seba - ja osobne som sa najviac smiala na tom ako Viktória prišla v podnapitom stave domov, po tom čo s reverendom skúšali liečebné tinktúry :D

pip11
07.07.2023 4 z 5

Pěkný a zábavný příběh s menší záhadnou zápletkou.

moudivlacek
04.07.2023 4 z 5

Krásná vtipná historická romance, kde se seznámí zdatný mladý šlechtic, bývalý voják, který je zvyklý, že lidé poslouchají jeho rozkazy a nařízení, s mladou nezkrotnou šlechtičnou, která se zprvu domnívá, že díky postavení bohaté dědičky ve společnosti si může dělat téměř vše, což samozřejmě nesmí. Jenže ona se nudí a chce poznat pořádné dobrodružství. Ona je zvyklá manipulovat s muži, nechce se vdávat.
Takže určitě tušíte, jak ta jejich setkání mohou dopadat. Jiskření, vzpurnost, tvrdohlavost, neústupnost, ale také čisté srdce a upřímnost a loajalita.
Krásné čtení pro odreagování.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jantárová lady v seznamech