Historia Mystica – Záhadné fenomény, temná tajemství a utajované vědomosti lidstva přehled

Historia Mystica – Záhadné fenomény, temná tajemství a utajované vědomosti lidstva https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104069/bmid_historia-mystica-zahadne-fenomeny-t-QmN-104069.jpg 4 9 9

Lidové pověsti, zvyklosti a mýty prastarých kultur naší civilizace. Tajemné úkazy a nevysvětlitelné fenomény… Tato kniha začíná tam, kde etablované vědomosti a reálné vysvětlení končí. Tam, kde náš tradiční obraz světa naráží na své hranice… Autor se vydává po stopách těch největších záhad dějin lidstva, odhaluje tajuplná místa a monumenty od rané historie po současnost…... celý text

Literatura světová Historie Záhady
Vydáno: , Knižní klub

Historia mystica

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Historia Mystica – Záhadné fenomény, temná tajemství a utajované vědomosti lidstva. Přihlašte se a napište ho.

tenax
11.05.2014 5 z 5

Obsáhlý soubor nejrůznějších záhad a otazníků z historie lidstva. Autor k nim přistupuje nepředpojatě, jednotlivé hypotézy hodnotí objektivně, uvádí argumenty vědců i záhadologů, včetně relativně nových údajů. Jedna z nejlepších knih na toto téma, kterou jsem četl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Historia Mystica – Záhadné fenomény, temná tajemství a utajované vědomosti lidstva v seznamech

záhady mimozemské civilizace nevysvětlené, nevyjasněné jevy

Lars A. Fischinger
německá, 1974
2012  98%Zakázaná historie
1999  60%Bohové z hvězd
2011  87%Historia Mystica – Záhadné fenomény, temná tajemství a utajované vědomosti lidstva
2001  80%Bohové na Zemi
1999  56%Zázrační proroci