Ona přehled

Ona
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230650/mid_ona-230650.jpg 3 274 274

Him (Galatea) série

< 2. díl

Její verzi příběhu už znáte, ale jaká je ta jeho...? „Snažil jsem se na NI zapomenout, ale bylo to zbytečné. Vryla se mi totálně pod kůži, a pak odešla bez jediného slůvka rozloučení...“ Když měli v šesté třídě společně vypracovat literární projekt, neměl Will Price ani ponětí, že se právě ONA stane jeho nejlepší kamarádkou a že časem přátelství přeroste v lásku. Znamenala pro něj vše, po čem toužil a co ve svém životě potřeboval. ONA však jedné noci bez slůvka vysvětlení zmizí. Bez NÍ Willův život ztrácí smysl, neví jak dál, tápe v nejistotě a obavách. Co prožívá a jak tráví těch dlouhých sedm let, kdy nemůže být s NÍ? A když se ONA vrátí, co udělá, aby JI získal zpět?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Galatea

Her , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ona. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
18.01.2022 2 z 5

Čekala jsem, že z jeho pohledu to bude o něco lepší. Možná, že ano, ale na mě to nijak nezapůsobilo. Bylo to jen shrnutí toho, co už jsme věděli z minulého dílu, jen přikrášleno jeho pohledem. A co bylo pak, bylo jasné od začátku. Myslela jsem, že si alespoň vyřídí účty, ale ani to neproběhlo. Nic, prostě nuda. Ale jsem ráda, že jsem to přečetla a vím, že po druhé se k tomu rozhodně vracet nebudu

Jita160
01.11.2021 3 z 5

Z pohledu může se mě příběh čte vždy mnohem líp.
Jsou to pro mě Mimoni, kterým asi nikdy neporozumím...Proto ráda čtu o tom co a jak vnímají a proč dělají co dělají.
Fajn pokračování, příjemně navazuje na první díl.

Sati
10.05.2021 2 z 5

Nejdříve jsem četla ON, to mě bavilo víc, asi to bude tím, že když čtete dvě stejné knihy, akorát z jiného pohledu, znáte už co se stane, nenadchne, neurazí

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ona v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech5x

láska erotika cestování rodina tajemství

Carey Heywood
americká