Bitva o Hex Hall přehled

Bitva o Hex Hall https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214191/mid_bitva-o-hex-hall-214191.jpg 4 642 642

Hex Hall série

< 3. díl

Na Sophii Mercerovou je toho poslední dobou moc. Jen co si zvykla na to, že je démon, a naučila se své neobyčejné schopnosti ovládat, jí je Rada zase odebrala. Archera a tátu viděla naposledy v hořícím vězení a jedinými spojenci mají být nyní Branickovy. Shodou okolností odvěcí nepřátelé Prodigia.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Spell Bound , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bitva o Hex Hall. Přihlašte se a napište ho.

lady.k
07.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Musím říct, že to byla jízda. Děj je jednoduchý. Jen mi je líto Cala i když stalo se co si přál. Závěrečný díl je dobře ukončený. Pro dívky super série.

janca6129
26.04.2023 4 z 5

Závěrečný díl příjemně a akčně ukončil velmi příjemné a zábavné počtení. Po dlouhé době hlavní hrdinka, která mi byla sympatická, zejména svým humorem! :)

_Lucie_97
23.04.2023 4 z 5

Závěrečný díl série a mně se líbil úplně nejvíc. Líbilo se mi, jak některá klišé ala Tean hrdina vyřeši problém naprosto všech a zachrání cely svět, byly v této knížce více uvěřitelné. Hlavní hrdinka si nesla s sebou šrámy na duši, které by si rozhodne odnesla! A tadle uvěřitelnost si mě získala asi nejvíc ano, opravdu jsem u série o čarodejnicích, upírech, démonech a vlkodlacích použila svoji uvěřitelné! Skvělá série a jsem moc rada, že jsem si ji přečetla.

Knižní novinky (18. - 23. 9.)

17.09.2012

Kniha Bitva o Hex Hall v seznamech