Herman Jozef, mních zo Steinfeldu : život svätého Hermana Jozefa premonštráta v Steinfelde, Nemecko přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487308/bmid_herman-jozef-mnich-zo-steinfeldu-zi-9yZ-487308.jpeg 4 1 1

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Herman Jozef, mních zo Steinfeldu : život svätého Hermana Jozefa premonštráta v Steinfelde, Nemecko. Přihlašte se a napište ho.

Vojslava
16.01.2022 4 z 5

Příběh mého oblíbeného světce, který autor vyprávěl pro něj typickým stylem: utkal se s ním statečně, i když měl k dispozici jen středověkou legendu, a je vidět, jak je těžké psát příběh mystika. Nemohu říct, že je to nejzdařenější autorovo dílo, možná mu ale hodně ublížil jednoduchý překlad, který neodpovídal tomu, na co jsem byla zvyklá. Nicméně pro seznámení s Heřmanem Josefem určitě skvělá už proto, že jinak by zůstal mimo premonstrátský okruh úplně neznámý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Herman Jozef, mních zo Steinfeldu : život svätého Hermana Jozefa premonštráta v Steinfelde, Nemecko v seznamech