Henry + Zoe = Velké trable přehled

Henry + Zoe = Velké trable https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350307/bmid_henry-zoe-velke-trable-tak-350307.jpg 3 27 27

Henry a Zoe toho mají společného víc, než by je samotné napadlo. Pro začátek třeba minulost, ona i on se s ní totiž rozhodli nečekaně rázně skoncovat. A to neobejde bez potíží. Henry dal v předvečer svatby kopačky své lásce z dětství a prchá do Londýna, aby našel sám sebe a začal znovu a lépe. Zoe si taky naplánovala „očistnou kúru“, chystá se zmizet z Londýna, procestovat světě a zjistit, co od života vlastně čeká. A i když neví, kam přesně se vydá, v jednom má jasno: vydá se tam sama! Kdyby se Henry a Zoe potkali o rok dřív, možná by všechno vypadalo jinak. Ale to by bylo příliš snadné, no ne? Osud je svedl dohromady až sedm měsíců poté, co se jim život obrátil naruby. A pouhé čtyři měsíce předtím, než má Zoe nastoupit do letadla a vyrazit do kdovíjaké dálky… Je nějaká naděje, že z rovnice HENRY + ZOE nakonec vyjde VELKÁ LÁSKA?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Plus

The Trouble With Henry and Zoe , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Henry + Zoe = Velké trable. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
09.01.2024 3 z 5

Chtěla jsem zařadit jako knihu do letošní výzvy s tématem, kde si postavy povídají přes internet , ale tuším, že v knihovně najdu lepší.

Pěkný a odpočinkový humorný příběh. Události, které se ale v knize děly, popis ,kde zanechal nastávající svou žlutou tekutinu mi byl nejen nepříjemný
a nechutný včetně scény dalšího páru v posteli. Navíc bych jako autorka takové scény do žádné knihy nedávala. Maximálně obsadila do filmu, ale do knihy kterou si mohou přečíst i čtenáři na druhém stupni základky rozhodně ne. Odradilo mě to od čtení dalších knih autora.
K příběhu moc není co dodat snad jen, že jsem polovinu příběhu o dvou hlavních postavách, kde každý měl ze začátku svého partnera/ partnerku a pak nevěděl, co vlastně od života chce přeskakovat kvůli výše zmíněným scénám.
Kniha, když opravdu nemáte co číst.

mariela.elish
11.05.2020 2 z 5

Čakala som viac...
Niektoré opisy prehnane zbytočné, naťahovanie dejovej línie..

Parwana
08.12.2018

Skvělá oddechovka, nenáročné čtení na volný čas.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Henry + Zoe = Velké trable v seznamech

Andy Jones