Nový tajný denník Hendrika Groena, 85 rokov přehled

Nový tajný denník Hendrika Groena, 85 rokov
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378958/bmid_novy-tajny-dennik-hendrika-groena-8-NJS-378958.jpg 4 98 98

Hendrik Groen série

Klub Starí, ale nie mŕtvi prijal nových členov namiesto Grietje a Eefje. Grietje leží na uzavretom oddelení pre pacientov s alzheimerom a hoci ju Hendrik pravidelne navštevuje, ona ho už nespoznáva. Myšlienky na pominuteľnosť života sa objavujú čoraz častejšie, takisto ako spomienky na Eefje, ktorá mu veľmi chýba. Hendrik sa však nevzdáva. V zásobe má ďalšie zbrane proti neúprosnému času. Po dlhšej nečinnosti anarchistický klub opäť naplno ožije a akční priatelia podniknú zopár bláznivých výletov.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , XYZ (SK)

Zolang er leven is: het tweede geheime dagboek van Hendrik Groen, 85 jaar , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nový tajný denník Hendrika Groena, 85 rokov. Přihlašte se a napište ho.

Magrata15
27.04.2023 4 z 5

Děj byl takový hořko sladký, chvíli slzy, chvíli smích, prostě jako v životě.
Tento díl se mi líbil víc, než ten první. Asi už jsem si zvykla na způsob vyprávění.

Pítrs85
28.04.2022 3 z 5

Ke knize jsem přistupoval s jistými rozpaky a říkal si, že dvakrát do stejné řeky nevkročíš (zdravíme sto(jedna)letého staříka) a druhý díl, na rozdíl od toho prvního, už nebude ani vtipný ani smutný, zkrátka, že už to nebude ono. Ale bylo :) Pokračování deníku Hendrika Groena je přesně tak smutně vtipné a vtipně smutné, jak jsem doufal. A pokud pan Groen na konci deníku sliboval rovnou román, těším se na něj už teď.

ujira
16.03.2022 4 z 5

Nové, mírně vtipnější, méně depresivní, ale pořád smutné čtení o stáří.
Cením si však toho, jak to přes všechny strasti a nesnadnosti, s vidinou konce, tihle staří lidé nevzdávají a jak jsou vděční za každý nový den.

Knižní novinky (21.5. - 3.6.)

21.05.2018

Kniha Nový tajný denník Hendrika Groena, 85 rokov v seznamech