Květ smrti přehled

Květ smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489497/bmid_kvet-smrti-jP5-489497.jpg 4 51 51

Kolik nočních můr probudí, aby odhalila pravdu? Světový bestseller od hvězdy severské krimi. Annu Kielovou nikdo nespatřil od chvíle, co ubodala mladého právníka. O tři roky později od ní novinářka Heloise Kaldanová dostane dopis, který spustí řadu znepokojivých událostí. Detektiv Erik Schäfer by novinářce rád věřil, ale stojí před složitou otázkou: Proč všechny nové důkazy ukazují na ni? Heloise zjišťuje, že kvůli sepsání Annina příběhu se bude muset vrátit na temná místa své minulosti – a vyhledat člověka, kterého už nikdy nechtěla potkat. Květ smrti je prvním dílem thrillerové série s dvojicí hlavních hrdinů novinářkou Heloise Kaldanovou a detektivem Erikem Schäferem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

Ligblomsten , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Květ smrti. Přihlašte se a napište ho.

Vlaďkaa4
14.09.2023 5 z 5

Překvapily mě negativní kritiky. Já to přečetla jedním dechem. Dle mého to mělo fakt spád a těch stránek nebylo mnoho

Janík511
25.08.2023 4 z 5

Zajímavá prvotina, mě se to líbilo. Byla jsem zvědavá na konec. Anna nezklamala.

Hella
31.10.2022 2 z 5

Nedočteno, ačkoliv jsem to 70 stran opravdu poctivě zkoušela.

Poslední Mona Lisa a další knižní novinky (12. týden)

21.03.2022

Kniha Květ smrti v seznamech