Bez srdca přehled

Bez srdca
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35796/bez-srdca-35796.jpg 4 111 111

Heartless série

Mladučká Ariel sa chce oslobodiť spod tyranie despotického otca a večnej chudoby, a preto sa rozhodne stať „dámou“. Počká si na zhýralého baróna Grevilla a ponúkne mu dohodu, že ak jej umožní vzdelanie a život vo vyššej spoločnosti, stane sa jeho milenkou. Starý barón však zomrie a záväzky zaňho preberie jeho nevlastný syn Justin. Zblíženie, vášeň, žiarlivosť, nežičlivosť okolia a následné odcudzenie zohrávajú dôležitú úlohu vo vzťahu Ariel a Justina, kým vystavení zrade a ohrozeniu života konečne pochopia, že nemôžu jeden bez druhého žiť.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Heartless

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bez srdca. Přihlašte se a napište ho.

Jessybelle
13.03.2024 4 z 5

Klasická červená knihovna, taková oddechovka. Trochu moc natahované, příběh ne a ne skončit. Ariel byla taková naivní a lehce ovlivnitelná.
Ale s klidným srdcem mohu doporučit.

rampapa
27.07.2022 5 z 5

Na první díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Mám moc ráda jak autorka píše. Ariel jsem si hnedka oblíbila a Justina též. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Kamila1991
20.12.2020 3 z 5

Silný, smutný příběh, který naštěstí dobře dopadne a chytne za srdce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bez srdca v seznamech

v Právě čtených1x