Vysněný cíl přehled

Vysněný cíl https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515782/bmid_vysneny-cil-5MS-515782.png 4 183 183

Havraní bratrstvo série

< 3. díl

Tajemství a lži… Celý můj život se točil okolo intrik a lstí, a to za jediným účelem – pomstou. Moje identita byla celá léta zahalená tajemstvím. Tak dlouho jsem popíral, že mám srdce, které tluče. Dokud se neobjevila ona. Dokud neodhalila vyhladovělý orgán uvnitř mě a nedonutila mě přiznat si, že i moje srdce bije a že dokáže krvácet stejně jako každé jiné. Draze jsme za to zaplatili. A svůj dluh stále splácíme. Ona si ho přes to všechno stále žádá, to nanicovaté srdce bezohledného zloděje a bezostyšného padoucha, do kterého se zamilovala. Já si ale nejsem jistý, jestli tím mužem stále jsem. Doplácím na svůj dosavadní způsob života a své lži – jsou mi v patách všechny chyby, kterých jsem se dopustil, a dohánějí mě. Jedna po druhé, den po dni. Tohle je moje poslední šance a já nemám v úmyslu o ni znovu přijít. Když ale začnou vyplouvat na povrch mé staré klamy, musím zahodit veškerou svou lidskost, abych nás oba zachránil. Možná už je ale pozdě.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

The Finish Line , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vysněný cíl. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel83509
08.05.2024 4 z 5

Jak už sama autorka uvedla, série neměla mít původně tento třetí díl, ale jen dva.
Potěšilo mě, že kniha byla psaná hlavně z pohledu Tobiáše (střídají se pohledy Cecílie, Tobiáše a pak také Tobiášovy vzpomínky z různých let na život, na bratra a také na to, jak bratrstvo vznikalo)
Na jednu stranu si myslím, že série měla skončit druhým dílem, ale na druhou stranu bylo fajn si čtení o havranech takto prodloužit o další díl.. :-)
Bohužel, tento díl byl, podle mě, nejslabší z celé série a občas bylo čtení zdlouhavé, akčnější konec byl super..

Zabza98
28.04.2024 5 z 5

Nemám slov..původně jsem ani nechtěla docitat jak mne to nebavilo a bylo zdlouhavé, ale od toho co se to zlomilo, my vše dalo smysl..jsem smutná jelikož mi umřel můj oblíbený hrdina už v prvni knize a zbytek byl v podstatě na jeho počest, ale co bych dala za to kdyby tam byl on až do konce

uzivatel9575
24.04.2024 4 z 5

Ve mně se tahle série tak pere. Miluju a nenávidím ji zároveň. První díl byl tak záhadný, nabytý a pro mě něčím úplně novým a od prvního dílu jsem se přidala do tábora Sean a Dom.
Druhý díl ač ho všichni vyzdvihují, tak pro mě byl poměrně velkým zklamáním. Co se týče Havranů, začalo to být zajímavější to ano, ale co se týče hlavní hrdinky, tak bych jí dala pár facek. Zamilovaná až po uši, ale prostě svým klukům nevěří ani nos mezi očima, tak se jim strašně pomstí tím, že se nechá svést někým dalším.. Co to je sakra za lásku? :D takže když přijdou Dom a Sean zpět na scénu, tak se mi zlomí srdce s nimi poprvé. Podruhé se mi zlomí s Dominikem a já mám ještě větší zlost na ty dva nově utvořené sobce a to jejich vyklikané souznění jim prostě nepřeju :D
Takže jakkdyby to autorka vytušila a přišla s 3. dílem, který se za mě zase vyrovná prvnímu. Náhled do Havranů z pohledu Tobiáše, co a jak se dělo, jaký Tobiáš opravdu je a jakou má minulost s Domem a Seanem mi aspoň trochu upravilo pohled na něj. Hltala jsem každý flashback! Takže sice jsem Toba vzala na milost, ale moje láska stejně patří někomu jinému. Cecílie si za mě se svým postojem nezasloužila ani jednoho z nich. Já bych vám kluci věřila a počkala na vás!!! :D

Mapa z listí a další knižní novinky (15. týden)

09.04.2023

Kniha Vysněný cíl v seznamech