Havran a růže přehled

Havran a růže https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13060/bmid_havran-a-ruze-19q-13060.jpg 4 37 37

Děj milostného historického románu Virginie Henley, autorky celé řady bestsellerů, se odehrává ve středověké Anglii, zmítané boji o moc a válkami, a líčí milostný příběh půvabné Roseanny, nemanželské dcery krále Edwarda IV., a udatného rytíře Rogera Montforda, barona z Ravenspuru. Na pozadí Edwardovy doby plné dramatických zvratů, bojů a intrik se odvíjí příběh plný lásky a vášně, který učiní z nevinné "růže" Roseanny zralou ženu a z drsného, silného "havrana" Rogera něžného milence.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Raven and the Rose , 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Havran a růže. Přihlašte se a napište ho.

mariva
28.12.2023 3 z 5

Kniha se mi zřejmě netrefila do vhodného období. Obvykle mám podobné historické příběhy ráda, ale do tohoto jsem se nemohla začíst. Historické události působily dost chaoticky, jen jako mezihry mezi erotickými scénami a těžko se v nich orientovalo.

uzivatel83509
16.08.2023 5 z 5

Kniha byla natolik nádherná, že jsem si ji musela sehnat i domů, do své knihovny :-) krásný příběh!

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Mohu se jen přidat ke kladným ohlasům.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Havran a růže v seznamech