Harry komorník přehled

Harry komorník
https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99361/mid_harry-komornik-31L-99361.png 3 8 8

Žil jistý muž, jménem Harry Stone (zvaný také Harry Komorník), který byl detektivem, dokud nebyl prohlédnut, což se stalo asi tři měsíce po jeho vstupu do bezpečnostního oddělení policejního sboru v Rhodesii. Snad by byl stíhán, ale tento policejní sbor v té době netoužil odhalovati nepočestnost svých úředníků a proto ho nikdo nevolal zpátky, když vsedl na noční vlak do Kapského Města. Harry odjel na jih asi s třemi sty librami nepočestně nabytých peněz a s nadějí, že ...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Karel Voleský

The Man at the Carlton , 1931

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Harry komorník. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
20.09.2022 1 z 5

No nic moc.

Sabina335
07.04.2020 1 z 5

Wallace jsem měla ráda, ale poslední dobou zjišťuji, že to stojí tak akorát za jendo přečtení a konec. Znovu bych po knize nesáhla.

chardon
17.05.2017 5 z 5

Pěkná a napínavá detektivka se spoustou zvratů a překvapení, jak jsme již ostatně od tohoto autora zvyklí. Pozor však na vydání nakladatelství NAŠE VOJSKO z roku 2014, které si dovolilo vypustit na trh překladatelský paskvil, plný hrubek a přeložených nesmyslů. Skoro na každé stránce najdete alespoň jednu hrubku, či překlep. Za knihu bych dal hvězd pět, ale za překlad ani jednu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Harry komorník v seznamech

Edgar Wallace