Echo park přehled

Echo park https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337571/bmid_echo-park-n7K-337571.jpg 5 213 213

V roku 1993 zmizla cestou zo supermarketu Marie Gestová. Na prípade jej zmiznutia pracoval detektív Harry Bosch, no nedokázal ho vyriešiť. Mladá žena sa nikdy nenašla. Bosch má spis Gestovej znova na stole, keď mu nečakane zavolajú z prokuratúry. Muž obvinený z dvoch ohavných zločinov je ochotný priznať sa k niekoľkým ďalším vrátane zmiznutia Marie Gestovej. Harry musí prijať priznanie muža, ktorého hľadal a nenávidel trinásť rokov. Keď sa dozvie, že v roku 1993 s partnerom prehliadli stopu, čo ich mohla priviesť k vrahovi, a zachrániť tak život deviatim ľuďom, jeho istota v role policajného detektíva sa začína rúcať.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Slovart (SK)

Echo Park , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Echo park. Přihlašte se a napište ho.

konicekbily
29.08.2023 5 z 5

V oddělení odložených/nevyřešených případů se vyskytuje jeden, který se Harrymu nepodařilo dotáhnout do konce a usvědčit vraha. A k vraždě se přiznává někdo úplně jiný - a není to hlavní podezřelý. Na tomto pozadí vytvořil autor spletitý thriller plný tajemných vztahů, které nelze na první pohled rozpoznat. Ale na to má autor hlavního hrdinu, aby čtenáři osvětlil, jak to v LA chodí zejména mezi sériovými vrahy, policisty, prokurátory.

Luigi1
20.02.2023 5 z 5

Výborně napsaná kniha plná napětí zvratů to se mi líbí

Hana62
07.11.2022 3 z 5

Na mě moc překombinované. Některé zápletky chtěly víc propracovat, některé postavy neuvěřitelné, za mě jeden díl stačil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2006 - Los Angeles Times Book Prize (Mystery/Thriller)

Kniha Echo park v seznamech

v dalších seznamech2x