Harmonizace čaker, propojení duše a těla přehled

Harmonizace čaker, propojení duše a těla https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362278/mid_harmonizace-caker-propojeni-duse-a--xAX-362278.jpg 4 3 3

V knize najdete odpovědi na otázky týkající se čaker od vysvětlení pojmů harmonické a disharmonické funkce čaker, vznikající blokace v čakrách až po jejich psychologický význam a praktická cvičení, která vám ukážou cestu, jak správně harmonizovat čakry a dále udržovat jejich energetický tok, aby byly stále plně funkční. Každý člověk si zde může vybrat z mnoha cvičení právě to, které mu vyhovuje nejvíce. Porozumět systému a fungování čaker v lidském těle může každý, nepotřebujete k tomu žádné jasnovidecké schopnosti. Pokud přistoupíte k práci s čakrami se svou citlivostí, vaše vnímavost se neobyčejně zvýší. Mentálním „chci“ a pocitovým „chci“ dochází k propojení „klínového řemene“ a vy se stáváte režiséry svého života, léčiteli svých čaker. Pokud budete sami chtít, můžete pomáhat harmonizovat čakry taky svým blízkým, to vše záleží jen na vás.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Harmonizace čaker, propojení duše a těla. Přihlašte se a napište ho.

Zmiu
05.05.2022 3 z 5

Pro seznámení s čakrami stručná a přehledná kniha s dobrým členěním. Celkový dojem mi zkazily jen příběhy klientů, které mi ke knize vůbec neseděly a hodně pravopisných chyb. Užitečná kniha pro začátečníka, hlavně proto, že nezahltí a vše podstatné řekne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Harmonizace čaker, propojení duše a těla v seznamech