Hanbářova pomsta přehled

Hanbářova pomsta
https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85500/hanbarova-pomsta-85500.jpg 3 5 5

Známá a úspěšná advokátka poprvé ve své spisovatelské praxi /Dům se zeleným lampionem, Můj přítel Karel Svolinský, Dům na Královských Vinohradech/ popisuje svět praragrafů, ovšem soustřeďuje se na jeho humornější polohu. Mladý právník Štěpán, který v sedmdesátých letech minulého století nastupuje do advokátní poradny, se ve své praxi setkává s nejrůznějšími typy klientů, ale i soudců a kolegů. Nemalou roli v jeho životě hraje fakt, že je úspěšným amatérským hercem. Ne náhodou mu totiž jeviště a hlediště i soudní síně a jejich zákulisí připadají víc než podobné... Autorka ve své vyzrálé knize nabízí kaleidoskop postav a historek s úsměvem a laskavostí a s velkým pochopením pro drobné hříšky, libůstky a slabosti mnohotvárné lidské povahy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hanbářova pomsta. Přihlašte se a napište ho.

Janča1532
29.08.2021 2 z 5

Knihu sem musela číst pomalu,abych občas pochopila kdo je kdo.CHvilkama sem se ztrácela,ale dočetla sem do konce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hanbářova pomsta v seznamech

Marta Ehlová