Halt v nebezpečenstve přehled

Halt v nebezpečenstve https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478333/bmid_halt-v-nebezpecenstve-IS3-478333.jpg 5 1321 1321

Halt, Horác a Will sledujíú Tennysonovu stopu do Pikty. Sú odhodlaní zastaviť samozvaného kazateľa Nezasvätených a zvyšok jeho stúpencov skôr, ako prekročia hranice Araluenu. . Bude Willovo a Haltovo neobyčajné lukostrelecké umenie stačiť na to, aby ich zachránilo pred úkladnými vrahmi? Alebo má Willov učiteľ pred sebou svoj posledný boj?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (SK)

Halt's peril , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Halt v nebezpečenstve. Přihlašte se a napište ho.

knihomolka74
05.03.2024 5 z 5

Tento díl ukázal, že nikdo nemůže být dokonalý. Chyby se v životě stávají a přesvědčuje se o tom nejen Will....
Ohrožení Haltova života, pátrání po bandě zločinců, kteří se schovávají za náboženství, prostý lid, který chce věřit a snadno se nechá napálit....to vše Willa i Horáce posiluje a zoceluje....už to dávno nejsou ti naivní a zbrklí mladíci..

Lucif
24.02.2024 5 z 5

Opět jako ve skutečném životě, nic není hned a jeden člověk nestačí na vše sám. Občas by to člověk chtěl urychlit, ale vše má svůj čas. Další napínavý příběh z úžasné série Hraničářův učeň :0*

Njangu
22.01.2024 5 z 5

Začátek byl vlažnější, ale druhá polovina mě dost pobavila. Špičkování hlavních postav bylo vtipné a zábavné. A moc jsem si to užila.
A navíc to byl opět pěkný díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Halt v nebezpečenstve v seznamech

v Právě čtených13x
v Přečtených2 211x