Hadrový panák přehled

Hadrový panák https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495729/bmid_hadrovy-panak-bqg-495729.jpg 4 3032 3032

Britský krimithriller, který šokoval čtenáře po celém světě… a nastartoval úspěšnou trilogii vydanou v 35 zemích. Mrtvola sešitá ze šesti částí různých těl a nalezená v jednom londýnském bytě – případ Hadrový panák, jak ho nazvala média, okamžitě vyvolá strach a paniku. Detektiv William „Wolf“ Fawkes a jeho kolegyně Emily Baxterová jsou pověřeni identifikací obětí, vzápětí ale musí čelit další hrozbě: Wolfova bývalá žena Andrea, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z místa, kde byl Hadrový panák nalezen, a také seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Prvním má být londýnský starosta. Posledním detektiv William Fawkes…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Ragdoll , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hadrový panák. Přihlašte se a napište ho.

Pajulk
14.05.2024 5 z 5

Mě to bavilo. Oddechovka a potřebovala jsem další díl.

Rapeh
25.04.2024 2 z 5

Poslouchala jsem audioknihu a musela si vzít k ruce klasickou knihu jelikož jsem měla pocit že mi chybí kapitoly. Musím uznat že jsem měla v ruce jak horší tak ale i lepší krimi.

Daduna
21.04.2024 2 z 5

Oddechovka, nic náročného, spletitého a něco z čeho bych nemohla spát mi opravdu nenabídla. Za mě nudná šeď. Dočetla jsem protože knihu za každou cenu dočítám, ale autorovi už asi šanci nedám.

Ani slovo, Někdo klepe a další knižní novinky (28. týden)

10.07.2022

10 právě čtených knih podle uživatelů (září)

14.09.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů (srpen)

15.08.2018

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Hadrový panák v seznamech

v Právě čtených70x