Hádaj, ako ťa mám rád přehled

Hádaj, ako ťa mám rád https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484175/bmid_hadaj-ako-ta-mam-rad-4qE-484175.jpg 5 78 78

Knižka plná lásky ukáže každému drobcovi, že vyjadriť svoje pocity nie je ľahká vec. Malý zajačik a veľký zajac však prídu na to, ako sa to dá! Ak máš niekoho veľmi, veľmi rád, chceš nájsť spôsob, ako opísať svoje veľké pocity. Ako však malý zajačik a veľký zajac zistili, zmerať lásku nie je ľahká vec! Otvor túto nádherne ilustrovanú knižku a pozri sa, ako všelijako sa dá prejaviť láska.... celý text

Literatura světová Pro nejmenší Příběhy
Vydáno: , Svojtka & Co

Guess How Much I Love You , 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hádaj, ako ťa mám rád. Přihlašte se a napište ho.

jarkaska
18.05.2024 5 z 5

Krásná kniha, už jsme ji jednou četly. Teď se nám objevila opět v knihovně, a tak jsme si ji přečtly znovu.

dasa6360
17.05.2024 5 z 5

Hádej, jak moc tě mám rád! je nádherná dětská kniha, která vypráví o lásce mezi rodičem a dítětem. Ilustrace jsou jemné a krásně doplňují text. Knížka se hodí pro společné čtení před spaním. Syn po ní rád sáhne i teď, a to je mu už víc jak 10 let. :)

kopeceli
07.01.2024 5 z 5

Četla jsem ji dceři, když byla malá. Pak ji četla ona nahlas, když se učila číst. A nyní jsme si ji nostalgicky zopakovaly. Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hádaj, ako ťa mám rád v seznamech

v dalších seznamech7x