Vynálezci z Guslaru přehled

Vynálezci z Guslaru https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69031/vynalezci-z-guslaru-69031.jpg 4 30 30

Guslar série

Sbírka humorných povídek z městečka, hojně navštěvovaného mimozemšťany – tentokrát o tom, co se může stát, když se místní obyvatelé pustí do vynalézání.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vynálezci z Guslaru. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
14.12.2023 3 z 5

Tato kniha se moc nepovedla

Lessana
20.06.2023 4 z 5

Ono je to vlastne tak na 3 a 1/2 hviezdy, čo je myslím najmenej, ako som kedy majstrovi Bulyčovovi dala. Je to pre veľmi kolísavú kvalitu poviedok. Niektoré sú skutočne výborné, originálne, humorné, napínavé a so skvelou pointou. Iné som však dočítala len z úcty k autorovi, no aj tak som nepochopila, čo nimi chcel povedať. Akoby ich písal, lebo musel. Chýbal im šmrnc, grády a, žiaľ, aj vyústenie. Zachránili to (vždy) napokon postavy, naši starí známi (dedo Ložkin, Kornelius Udalov so ženou Xeniou a synom Maximkom, profesor vynálezca Minc a ďalší - kto tieto nesmrteľné figúrky pozná, tomu ich netreba predstavovať), a samozrejme autorov nadhľad, kritika, vtip a krásne dialógy. Odporúčam len zarytým fanúšikom autora :).

kaja.marik
03.08.2014 5 z 5

Velice pěkná kniha. I pro teenagery ale i oddychovaka pro starší. Vynikajici povidky, casto to vlastne ani neni moc scifi, ale spis vtipna povidka ze zivota, kde jen tak mimochodem figuruje i nejaky ten mimozemstan nebo vynalez pana profesora. Casto velmi necekana nebo vtipna pointa az na samem konci povidky, podobne jako treba R. Dahl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vynálezci z Guslaru v seznamech