Grace, kněžna Monacká přehled

Grace, kněžna Monacká
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216768/mid_grace-knezna-monacka-216768.jpg 4 62 62

Důvěrný a pravdivý příběh nejkouzelnějšího páru moderní historie. Další publikace z oblíbené řady beletrizovaných životopisů. S NICOLE KIDMAN V HLAVNÍ ROLI BRZY V NAŠICH KINECH! Tato kniha vznikla – jak její autor podotýká – s plnou a bezpříkladnou spoluprací se čtyřmi lidmi, kteří kněžnu miloval

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Grace, kněžna Monacká. Přihlašte se a napište ho.

Szilvia1
25.03.2024 4 z 5

Je to pěkný ale i smutný příběh,protože pohádka skončila se smrti kněžny Grace.Je ale pěkně napsaný.

iceVS
23.04.2023 3 z 5

Výborně zpracované téma. Je absolutně vyčerpávající, co se týká historie Monaka, politických vztahů, historie rodu Grimaldi, rodinných vztahů Kellyových, rodinných historií všech vedlejších osob, které se v ději mihnou, politiky tehdejší Evropy, všech kolonií, atd., atd.,
Beletrie, a tedy samotného příběhu Grace a Rainiera, tam bylo málo.

Madelisi
06.01.2021 4 z 5

Kniha není pouze o Grace, té je tam tak polovina, když to přeženu. Zbytek tvoří Rainier a její děti. Nicméně není to na škodu, informacemi se tu nešetří. Navíc autor vyzpovídal knížete a děti, tudíž veškeré informace jsou podložené. Překvapilo mě, že Gracin Oscar je zmíněn jen tak mimochodem, přitom o filmové kariéře se hodně mluví.

Zde jsem konečně pochopila, jak se Grace a Rainier dali dohromady, to nikdo jiný nedokázal vysvětlit, všude to vypadalo jako spiknutí slavných, tady v tom hraje trochu roli náhoda.

Líbilo se mi, jak Grace neodhadla potenciál Paula Newmana.
Neuvěřitelné, že Monako bylo někdy tak zaostalá země, jak se v knize píše.

Bohužel jsem nepochopila úvodní a závěrečnou kapitolu, zřejmě sloužila pouze k tomu vyvolat ve čtenáři představu, že se nachází v Monaku.

Knižní novinky (25. 4. - 2. 5.)

25.04.2014

Kniha Grace, kněžna Monacká v seznamech