Google story přehled

Google story https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33915/google-story-33915.jpg 4 18 18

Toto je příběh jednoho z nejpozoruhodnějších internetových úspěchů dnešní doby. Díky pečlivému průzkumu a výborné spolupráci s Googlem vám tato kniha umožní nahlédnout do zákulisí vzniku a růstu společnosti, jejíž jméno je nejoblíbenější značkou a slovem, kterému rozumí celý svět. Čtenáři se dozví o úžasném obchodním důvtipu a počítačové magii, jež odstartovaly ohromující vzestup této firmy; o tajné síti computerů produkujících výsledky vyhledávání rychlostí světla; o nekonvenčním přístupu, díky němuž mohla společnost ohrozit dominantní postavení Microsoftu a zatřást Wall Streetem. Google story je kompletní zprávou o mediální firmě poháněné nejnovějšími technologiemi, která během několika krátkých let dokázala zpřístupnit informace o čemkoli komukoli na světě.... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Pragma

The Google Story , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Google story. Přihlašte se a napište ho.

lukaflek
13.07.2017 3 z 5

začátek (který byl věnován obecné historii googlu) byl zajímavější než druhá polovina (kde se rozebíraly jednotlivé důležité milníky). někdy byl ale odstavec seskládán tak, že jsem ani po několikerém přečtení nevěděl, co tím vlastně chtějí říct

cenichajda
08.03.2014 3 z 5

Dalo mi docela zabrat, nez jsem knihu precetla. Je celkem nudne napsana. Navic jsem mela celou dobu dojem, ze se Google pasuje do role "ja jsem google, kdo je vic". Na druhou stranu se mi libilo, ze kniha popisuje opravdu vse. Od vyvojaru az po kuchare. Bohuzel - i presto velke zklamani.

hrabos
16.09.2011 4 z 5

Jak psal kolega valda, tak jsem z knihy měl také pocit, že autor příliš problematice nerozumí a až příliš opěvuje společnost, která dělala chyby jako každá jiná. Ovšem kniha popisovala zajímaví příběh a rozhodně je inspirativní do života člověka zabývajícího se moderními technologiemi. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Google story v seznamech

v Právě čtených1x