Golem z londýnských doků přehled

Golem z londýnských doků https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67363/mid_golem-z-londynskych-doku-kZa-67363.png 4 17 17

Legenda spojená s dobrodružstvím a černá komedie, inspirovaná gotickým románem...

Literatura světová Romány
Vydáno: , Paseka

Dan Leno and the Limehouse Golem , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Golem z londýnských doků. Přihlašte se a napište ho.

Pest
16.07.2020 4 z 5

Kdybych se chtěl k této knize vyjádřit, musel použít mnoho adjektiv, proto souhrnně: dobrá!

Finn69
19.03.2017 4 z 5

Viktoriánský Londýn, svět kabaretů a divadla, tajemné vraždy ve styku Jacka Rozparovače... Komedií bych to rozhodně nenazval, příběh Lizzie z Lambeth Marsh je docela temná historie. Nejde vlastně o detektivku, spíš je to variace na gotický román ve stylu "mystery". Napsané je to stylově a zajímavě, dozvíte se řadu věcí o divadelním světě 19. století, potkáte spoustu známých osobností včetně Karla Marxe, zkrátka, mě se to líbilo.

ledmed
10.03.2015 4 z 5

Při čtení této knihy jsem se opravdu moc nenasmála, i když jsem věděla, že jde o černou komedii. Bylo pro mě docela obtížné, dostat se přes samotný začátek. Zorientovat se, kdo je vlastně kdo a co běží. Za přečtení jsem ale ráda, nutí to člověka k přemýšlení. Číst znovu to už ale nechci.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Golem z londýnských doků v seznamech

v dalších seznamech2x