Gaštanko přehled

Gaštanko https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425498/bmid_gastanko-Bp1-425498.jpg 4 1950 1950

Znetvorené telo a figúrka z gaštanov. Čo majú spoločné? Na predmestí Kodane nájdu zavraždenú ženu. Na mieste činu polícia objaví panáčika z gaštanov, na ktorom je odtlačok prsta patriaci zmiznutej dievčine, ktorej prípad bol dávno uzavretý. Krátko nato sa stane ďalšia vražda. Ďalšie znetvorené telo, ďalšia gaštanová figúrka. Vyšetrovatelia bojujú s časom, nepoznajú však motív a páchateľ sa s nimi neľútostne zahráva. Dokážu ho zastaviť, skôr než sa objaví ďalší panáčik? A ako s vraždami súvisí prípad zmiznutej školáčky?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Lindeni

Kastanjemanden , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gaštanko. Přihlašte se a napište ho.

wikca
19.05.2024 5 z 5

Kniha o tom, jak nás drobná zaškobrtnutí v minulosti mohou v budoucnosti dohnat... Příběh byl od začátku do konce napínavý a už dlouho jsem nečetla tak dobrou detektivku.

eDex
14.05.2024 5 z 5

Výborná kniha, jak pracuje s napětím, a příbehem z minulosti.
Výborné to bylo i filmově zpracované na Netflixu.

mauvais-ange
06.05.2024 4 z 5

Kniha mě bavila, je psaná poutavě, děj je napínavý a zajímavě propletený. Na konci do sebe vše hezky zapadalo. Nelíbily se mi nelogické kroky vedoucího a některých policistů. Pár pasáží bylo brutálnějších, ale výrazně mi to nevadilo, k severské krimi to patří. Z postav mi byl sympatický snad jen Hess. Jsem zvědavá na pokračování.

Knižní novinky (43. týden)

25.10.2021

50 nejčtenějších knih roku 2020

26.12.2020

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (1)

2020 - Barry Award (Best First Novel)

Kniha Gaštanko v seznamech

v Právě čtených47x