Gantz 31 přehled

Gantz 31
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486020/bmid_gantz-31-NXU-486020.jpg 4 20 20

Gantz série

Zatímco Kei pomáhá uprchlíkům, snaží se Tae přežít své zajetí bez úhony – což není zdaleka lehký úkol. Reika a zbytek Gantzova týmu se mezitím pokoušejí přijít na to, jak Katastrofu odvrátit. Není však na protiakci příliš pozdě?

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gantz 31. Přihlašte se a napište ho.

Covenant
22.09.2023 5 z 5

Skvělý díl. Důkaz toho, že bylo dobré pokračovat se čtením dál i přes jednotvárné díly. Konečně získáváme nějaké odpovědi a taky trochu naděje, po těch masakrech.

Lenka.Vílka
13.12.2022 5 z 5

Jednatřicátý díl Gantzu je jiný. Hodně jiný a mě se moc líbil.

Poslední díly za mě postrádaly prvek odpovědí alespoň na některé otázky. Potom jsme se dostali jinam a přišla nechutnost a zmar. Jenže tenhle díl...byl strašně fajn. Skoro nic se v něm na první pohled nestane, ale v té druhé vrstvě je toho poměrně hodně. Třeba to v akvárku bylo krásným důkazem, že ti stačí naděj. A byť se k tobě chovají jako ke zvířeti je to jenom na tobě, zda se jím staneš sám v sobě. Stejně jako ty drobné dílčí vítězství, která ti dodají sebevědomí, že to stojí za tu námahu. I kdyby to znamenalo nevyhrát válku.

Zbytek děje je o sestavování týmu a potom je...no, konec, no...ale to nevadí :)

Nevimm
29.01.2022 3 z 5

už se v těch postavách ztrácím. A málo akce.

Knižní novinky (4. týden)

23.01.2022

Kniha Gantz 31 v seznamech