Gantz 19 přehled

Gantz 19 https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372105/bmid_gantz-19-ekq-372105.jpg 4 38 38

Gantz série

A je to tady! Stálo to sice spoustu potu, krve a slz, ale o to sladší vítězství teď může Kei Kurono slavit – konečně se mu totiž podařilo získat sto bodů a vyhrát tak Gantzovu bizarní a krutou hru. Otázkou však zůstává, co dál. Vykoupí si Kei klid a obětuje své vzpomínky, nebo raději oživí někoho z padlých přátel. A pokud ano, koho? Možností je mnoho a ani jedna není ideální...... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

ガンツ 19 (Gancu 19) , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gantz 19. Přihlašte se a napište ho.

Atlantis
31.12.2023 4 z 5

Tak on Gantz umí být i trochu hlubší? Po vymazání paměti hlavního hrdiny jde v jeho životě všechno do kopru a já se bavím. Gantz bude asi pěkně sadistické stvoření.

Negan
18.04.2021 4 z 5

Tento svazek je dobrý, ale má jednu nevýhodu a to je to, že vám obálka vyspoileruje několik rozhodnutí hlavních postav. Jinak díl funguje. Obálka je možná trochu spoilerová, ale hezká.
Celkové hodnocení: 7/10

Diabel
22.08.2018 4 z 5

Gantz je s každým dílem lepší a lepší. Co mě štvalo na začátku už tu v podstatě neni. Po náloži akce přišel klidnější díl, plnej překvapivých zvratů. Jak už napovídá samotná anotace, tak Kurono má sto bodů. Jeho volba jiná, než jakou jsem čekal.
U kresby není, co bych dodal. Jasný linky, boje jsou přehledný a nechybí obdařené dívky. O autorovi jsem četl, že má rád velká poprsí, což je vidět :-D

Moje hodnocení 7/10

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Gantz 19 v seznamech

v dalších seznamech1x