Gantz 13 přehled

Gantz 13
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314649/mid_gantz-13-VPD-314649.jpg 4 51 51

Gantz série

Kei Kurono bojuje nejen o život, ale i o pozici nejschopnějšího člena skupiny. V prvním případě je jeho soupeřem stádo dinosaurů, kteří se na vymřelý druh mají nebezpečně čile k světu. Ve druhém mu stojí v cestě Izumi, jehož ctižádost je skoro stejně tak velká jako jeho lačnost po krvi. Kdo nakonec vyhraje?

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

ガンツ 13 (Gancu 13) , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gantz 13. Přihlašte se a napište ho.

Atlantis
17.02.2023 3 z 5

V rámci série naprosto obyčejný a standardní díl. Hodně řvaní, hodně natahování, jedeme dál.

Negan
18.04.2021 4 z 5

Další svazek série Gantz není tak dobrý jako minulé. Akce je tu hromada, ale záporáci nejsou nijak zajímaví a tím trpí celkové počtení. Musím však ocenit autorovo realistické vykreslení dinosaurů. Bohužel jelikož je tento svazek prostředek roztáhlého boje, nenabídne nic jiného než hezky nakreslenou akci. Obálka je hezká.
Celkové hodnocení: 7/10

Lenka.Vílka
01.04.2018 4 z 5

Další emzák roztáhnutý do více dílů. Tohle byl druhý, tak snad další bude už poslední, ale je to vysvětlení, proč je série tak dlouhá. Neříkám, že mi to vadí, ale dost to otravuje, protože se nedozvíme moc věci ze "zákulisí". Autor natahuje a přestože je evidentně šikovnej, připadám si, že si neskutečně užívá, jak své čtenáře mučí. Hajzlík jeden! A co ty dva "čarodějové"? Odpověď nejspíš v dílu 25. Nebo tak.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Gantz 13 v seznamech

v dalších seznamech1x