Špinavá práce přehled

Špinavá práce https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8208/bmid_spinava-prace-f9S-8208.jpg 4 37 37

Gangster Charlie Parker série

Rychlé bouráky, ostří hoši v italských kvádrech, lehká holka na každém rohu a do toho jako všudypřítomná hudba štěkání samopalů a kvílení policejních sirén. Prostě gangsterská Amerika jak ji znáte ze starých filmů. Ale něco je přeci jinak. Výběrčí výpalného, dealeři drog ale i hackeři, bezohledná politika studené války a ropná krize – tím vším se prodírá Charlie Parker. Dříve špička v jemné práci s elektronikou, dnes jen pěšák v gangových válkách. Za každý den života musí platit – krví, kterou prolije, kouskem duše, který ztratí při každém zmáčknutí spouště. Sledujte jeho boj v sérii několika povídek, odehrávajících se v bouřlivém období na pomezí jaderné války. A pokud máte odvahu, nahlédněte i do daleko neradostnější budoucnosti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Špinavá práce. Přihlašte se a napište ho.

Micho86
předevčírem 4 z 5

Tohle bylo super, moc mě to bavilo a oceňuji, jak autor vystavěl celou knihu na povídkách, jednotný příběh vůbec nebyl potřeba. Bylo to vtipné a ucelené, prostě bezva kniha.
Akorát si neodpustím poznámku, že jsem sice zvyklá na mnohé, ale některé části byly opravdu hrozně nechutné, fuj!
Nedoporučuju slabším povahám, ale milovníci Kotlety, Pavlovského, pozdějšího Schinka a celé téhle prvotřídní pakáže českých autorů si určitě přijdou na své.;)

Krukron
02.01.2020 4 z 5

Kraťoučká jednohubka od pana Schinka. Je to super rychlé počtení a líbilo se mi to, ač je z toho cítit lehká nevypsanost, kterou jsem nečekal, protože už jsem za sebou měl jeho ostatní knížky. Ale nezklamal, to určitě ne!

lyriq
10.09.2018 5 z 5

Špinavá práce mě mrtě bavila. Už v minulém tisíciletí jsem se stal obrovským fanouškem Falloutu a tak si u této knihy nemůžu nic, než užívat atmosféru. Až už jde o čisté postapo příběhy Ellingtona, nebo neméně příjemné retro scifi s Charliem. Za mě je to plný počet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Špinavá práce v seznamech

v Právě čtených1x