Angličanka přehled

Angličanka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185494/gabriel-allon-anglicanka-aWK-185494.jpg 5 134 134

Dych vyrážajúce napätie, prekvapivé zvraty a nečakané vyvrcholenie v doteraz najlepšom románe majstra špionážneho románu Daniela Silvu. Špičkový tajný agent a reštaurátor Gabriel Allon sa rozhodne žiť v ústraní a venovať sa reštaurovaniu obrazov starých majstrov. No keď na Korzike zmizne Madeline Hartová, vychádzajúca hviezda na britskom politickom nebi, starý priateľ z MI5 ho požiada o pomoc. A tak sa Allon znova púšťa do nebezpečnej hry, v ktorej ho sprevádza aj Anglický zabijak. -- zdroj: www.pitaval.cz--... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The English Girl

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Angličanka. Přihlašte se a napište ho.

mcabr
23.03.2024 4 z 5

Nebylo to špatný, přišlo mi to dlouhý.

Lolila
17.07.2023 5 z 5

Napínavé, akčné, aj vtipné so zaujímavým záverom. Stále ma baví táto špionážna séria, hlavný hrdina je charizmatický. Agenti, vlády, intrigy, podrazy,...... Aj keď našli by sa možno nejaké slabé miesta, ale tie vôbec neriešim. Pri čítaní tejto série dokážem vypnúť a to je podstatné.:-)

hnusák
11.05.2023 5 z 5

Ačkoli Allona již důvěrně znám, stále mne dokáže překvapit a co se týče Ruska a praktik jeho cara, to mne nepřekvapuje, ale naopak mne dokáže drasticky zvýšit tlak. Super počin, který se čte sám.

Knižní novinky (37. týden)

12.09.2021

Kniha Angličanka v seznamech