Fyzika pro gymnázia - Optika přehled

Fyzika pro gymnázia - Optika https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284827/bmid_fyzika-pro-gymnazia-optika-Jzf-284827.jpg 3 17 17

Fyzika pro gymnázia série

Další z řady učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice jsou zpracovány podle tematických celků. Lze je využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách. Dotisk r. 2009 (ISBN 978-80-7196-237-3)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fyzika pro gymnázia - Optika. Přihlašte se a napište ho.

Xena011
16.01.2016 1 z 5

Tato kniha mi nepřišla napsaná tak srozumitelně, jako ostatní díly.

Jujkyna
17.01.2013 1 z 5

Upřímně, tato učebnice mi moc k pochopení optiky nepřispěla.. Jak už přede mnou bylo zmíněno, patří mezi ty slabší s "edice" ..pro gymnázia..:)

Clevo
10.01.2013 2 z 5

Řekl bych, že je trochu horší v porovnání s ostatními učebnicemi této řady. Ačkoli nabízí poměrně zajímavé výklady o funkci různých optických přístrojů, pokulhává ve vysvětlení obecných teoretických poznatků (vím, v téhle oblasti to už nemusí být úplně snadno uchopitelné, ale na určité základní úrovní může usnadnit pochopení některých jevů).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Fyzika pro gymnázia - Optika v seznamech

v Právě čtených1x