Fotografujeme děti přehled

Fotografujeme děti
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230675/bmid_fotografujeme-deti-230675.jpg 3 3 3

Narodilo se vám miminko a vy jen s úžasem pozorujete, jak vám roste před očima? Fotografie je výborným způsobem, jak tyto jedinečné chvíle můžete zachytit a zvěčnit. Zkušená fotografka se s vámi v této knize podělí o své fotografické zkušenosti. Poradí vám, jak upoutat pozornost dítěte, v jakých situacích ho fotografovat a jak díky fotografiím zachytit jedinečné okamžiky, které se odehrávají před vašima očima každý den.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fotografujeme děti. Přihlašte se a napište ho.

chlo0opek
04.12.2020 4 z 5

Paradoxně mě nejméně bavila ta část, která byla věnovaná dětem:). Teda těm nejmenším, abych to upřesnil. Již totiž úplně malé děti nemám, tak tato část byla pro mne nudná. A úplný závěr o úpravách a datových formátech mne také nezaujala. Na druhou stranu jsem si z knihy odnesl mnoho znalostí a to je třeba ocenit (minimálně aspoň těma hvězdičkama).

Knihomolová
11.01.2019 3 z 5

Vhodná kniha pro chybějící inspiraci. Nic svět(l)oborného se pokročilý fotograf sice nedozví, ale za přečtení určitě stojí. Není od věci, si některá fotografická pravidla stále připomínat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Fotografujeme děti v seznamech

fotografování děti