Fotbalové kvízy přehled

Fotbalové kvízy
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513913/bmid_fotbalove-kvizy-64241885267e4.jpg 5 2 2

Jsi opravdový fotbalový expert? Toto je kniha, která otestuje, zda jsi opravdový fotbalový expert. Aby ses za něj mohl označit, nestačí znát českou fotbalovou ligu, Ronalda a Messiho nebo si pamatovat posledního vítěze Ligy mistrů. Víš třeba, co je Merseyside derby? Který tým překvapivě vyhrál mistrovství Evropy v roce 1992? A poznáš současné superhvězdy podle jejich účesů? Otestuj svůj přehled!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fotbalové kvízy. Přihlašte se a napište ho.

Kory98
08.09.2023 5 z 5

Knihu jsem koupila pro svého synovce, 14ti letého fotbalistu, který nečte (tedy umí číst, ale nebaví ho to a tvrdí, že na to nemá čas), abych ho trochu pozlobila, že dostane knihu k narozeninám. Nejde o klasickou knihu, ale spíš kvízy pro fotbalové "znalce". Tak jsem zvědavá, jestli bude mít znalosti, či si přečte alespoň nějakou encyklopedii o fotbale nebo to vyřeší "strýček" Google. Mě osobně se kniha líbí, jsou v ní i pěkné ilustrace, otázky se týkají fotbalu českého i světového. Akorát já bohužel fotbalový expert nejsem, takže bych zvládla bez pomoci asi 3 otázky :-)

Greenriver
09.05.2023 5 z 5

Autoři si dali kus práce, není to úplně snadné, některé otázky spíš osloví rodiče. Ale jsou to pořádně promyšlené testy, navíc kombinují různé typy úkolů. Za mě fajn

Loď plná nevěst, Naděje v nás a další knižní novinky (18. týden)

30.04.2023

Kniha Fotbalové kvízy v seznamech