Finština nejen pro samouky přehled

Finština nejen pro samouky https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66214/finstina-nejen-pro-samouky-66214.jpg 4 22 22

První učebnice finského jazyka pro Čechy nabízí v 31 lekcích úplné základy současné finštiny. Je určena především pro tradiční výuku pod vedením učitele, který může dále doplňovat a rozvádět i to, co – ve snaze pojmout do knihy co nejvíce – mohlo být jen naznačeno nebo zmíněno okrajově. Svým uspořádáním je však tato učebnice vhodná i pro samouky. Součástí učebnice jsou praktický klíč, který kromě překladů učebních textů a rozhovorů z jednotlivých lekcí učebnice a kromě řešení ke cvičením obsahuje i velmi užitečný finsko-český slovník obsahující zhruba 3000 hesel a česko-finský slovník o rozsahu zhruba 1000 hesel, a 2 audio CD.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Finština nejen pro samouky. Přihlašte se a napište ho.

Varjohukka
05.09.2020 5 z 5

Nedílná součást učebnice Finština nejen pro samouky. Obsahuje překlady textů a správné výsledky cvičení + finsko-český a česko-finský slovníček.

Varjohukka
05.09.2020 5 z 5

Jeden z povinných studijních materiálů pro studium finštiny. Kniha mi dala hodně při samostudiu i později při studiu na vysoké škole.

cetriolo
09.03.2017 1 z 5

No na to kolik to stálo peněz tak dost odbytá práce. Cvičení jsou udělaná bez jakéhokoliv náznaku rozmanitosti... např. v jednom cvičení mít větu na překlad "Bydlí v Brně?" a ob jednu větu "Bydlí v Berlíně?" my přijde opravdu zbytečné. Navíc mě dostalo, že od 18 lekce už není uvedená slovní zásoba k dané lekci ale slovíčka si musíte najít ve slovníku (co to má jako být??). Gramatika je navíc vysvětlena velice komplikovaně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Finština nejen pro samouky v seznamech

v Právě čtených3x

jazykové učebnice pro samouky finština

2008  89%Finština nejen pro samouky
1997  80%Finské postpozice