Feng-šuej rychle a prakticky přehled

Feng-šuej rychle a prakticky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319921/mid_feng-suej-rychle-a-prakticky-pC8-319921.jpg 3 16 16

Pokud si harmonicky zařídíte svůj domov či pracoviště, zaznamenáte příliv radosti, klidu a spokojenosti, budete bohatší, zdravější a šťastnější. Je tomu tak proto, že váš vnější i vnitřní svět se navzájem soustavně ovlivňují. Autorka se velmi prakticky a podrobně zabývá všemi stránkami života a v souladu se starodávným učením feng-šuej uvádí vynikající doporučení, která vám zásadně prospějí.... celý text

Literatura naučná Dům a byt Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Euromedia

Feng Shui in Five Minutes , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Feng-šuej rychle a prakticky. Přihlašte se a napište ho.

TerezaaBaarova
23.05.2022 3 z 5

Základní znalosti Feng-šuej mi dala a toto byl můj záměr. Díky!

kercah
23.05.2021 4 z 5

Kniha je srozumitelná a velice dobře se čte. Styl dotazování, velice rychle selektuje otázky, které vás opravdu zajímají a tím se nejedná o sáhodlouhé brodění se omáčkou. Mohu doporučit, kdo se chce s tematikou seznámit jedno příjemné odpoledne. :)

Platýz
05.11.2019 4 z 5

Prima kniha, která opravdu ze začátku působí jako “levná”. Nakonec ale začnete taky chtít vědět víc informací o tom, co vás obklopuje doma a jaký si máte udělat rituál. Takže pro mě nakonec moc milá kniha, ke které se určitě jednou za čas vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Feng-šuej rychle a prakticky v seznamech

Autorovy knížky

Selena Summers