Terč přehled

Terč
https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62946/bmid_terc-zoR-62946.jpg 4 86 86

FBI thrillery série

Federální soudce se ukrývá před pozorností médií v osamělé chatě ve Skalnatých horách, kde jednoho dne najde malé děvčátko v bezvědomí. Ujme se ho, ale dívčina matka, která se po několika dnech objeví, se domnívá, že soudce je dívčiným únoscem a chce ho zabít. Brzy ale přijde na svůj omyl a hned vzápětí všichni tři musejí v osamělé chatě čelit útokům neznámých pronásledovatelů. Oba dospělí po řadě nebezpečných situací začnou pátrat ve své minulosti a nakonec dospějí k překvapivému odhalení skutečné příčiny pronásledování.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

The Target , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Terč. Přihlašte se a napište ho.

m_martina
03.02.2022 4 z 5

Zkusila jsem si přečíst tuhle tak trochu detektivku a nebyla špatná. Romantická linka se mi líbila hodně. Bohužel je napsaná zdlouhavě, proto jednu hvězdu uberu.

medlovice
01.10.2021 5 z 5

Knižku mi doporučila jedna čtenářka, které se líbila. Doporučení bývá lákavé a v tomto případě pravdivé. Napínavý děj, žádní super lidi , ale jen chlap a žena, co mají strach, roztomilá holčička a jejich semknutost opravdu drží děj zajímavým a čtivým .Jen škoda toho divného obalu, ani bych si knihy nevšimla od autorky jsem zvyklá na historické romány. Takže Terč je vhodný i pro ty, co nesnáší násilí na dětech , nejvíc asi zaujme Ramsey ,sympaták a drsnák . Konec mi připadal už hodně natahovaný a nadstavovaný, že jsem ani nepochopila proč zrovna Emma byla unesena , a kdo je jedna postava a co dělá mi bylo jasné dávno. Čtenářka, která mi knihu doporučila ji přirovnávala ke knize Řetěz, která je taky napínavá.

85098211
10.03.2018 4 z 5

Docela dobré, ale něco mělo být jinak. Ne všechno by se ve skutečnosti mohlo odehrát tak, jak to autorka napsala. I přesto je kniha čtivá a příběh napínavý. A za to jí dávám svoje hodnocení ;-).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Terč v seznamech

Catherine Coulter