Falešná vzpomínka přehled

Falešná vzpomínka https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/8162/falesna-vzpominka-8162.jpg 4 80 80

Susan Jaggerová trpí těžkou agorafobií a léčí se u známého psychiatra. Duševní poruchy začnou postihovat i její nejbližší okolí. Nikdo z hrdinů zpočátku netuší, že jim jde o život a že se kolem nich začíná stahovat smyčka intrik, nenávisti a sadistické krutosti…

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

False memory , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Falešná vzpomínka. Přihlašte se a napište ho.

bekule
31.01.2020 3 z 5

Čteno podruhé po necelých třech letech a musím ubrat jednu hvězdičku. Je to strašně zdlouhavé,dlouhé nudné pasáže, přitom ústřední námět je zajímavý ale je zbytečně rozmělněn. Už se nedivím že jsem si nepamatovala že jsem knihu už jednou četla a došlo mě to až v třetině knihy.
....................................................................................................Výzva 2020/5

DickBach
03.09.2019 3 z 5

Nebylo to vysloveně špatné, ale Dean má na víc. Na mnohem víc. Chvilkama to bylo trošku umělé a vynucené. Takže dobré, ale nikoli skvělé.

Stanas513
09.02.2019 5 z 5

Knihy od Koontze mě nepřestanou udivovat. Mám ráda příběhy trochu zamotané a s trochou nadpřirozena. I když tady se nic takového nevyskytuje, přesto je kniha čtivá. Zatím nejvíc se mi líbily příběhy o Thomasovi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Falešná vzpomínka v seznamech

v dalších seznamech2x