Expertka přehled

Expertka
https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89028/bmid_expertka-wmT-89028.jpg 3 1 1

Po nástupe do zamestnania dostáva Tiffany Greerová prvú náročnú úlohu, ktorou má preukázať svoje vedomosti a schopnosti - v rámci rozširovania obchodných aktivít firmy má vypracovať odborný posudok o vhodnosti spojenia s kanadskou farmou, produkujúcou zdravé potraviny. Na príkaz vedenia sa teda vydá z tropických Havajských ostrovov do studenej Kanady, aby kompetentne posúdila, či budúci partner zodpovedá náročným poiadavkám jej chlebodarcov. Po prílete s úžasom zisťuje, že jej oblečenie absolútne nevyhovuje severským podmienkam, a tak uvíta ponuku svojho sprievodcu - brata majiteľa kanadskej farmy - Mitcha Canfielda, aby si nakúpila vhodné oblečenie v jeho obchode. Tiffany spočiatku pokladá Mitcha za prototyp lámača ženských sŕdc, o ktorých si po neblahých skúsenostiach so svojím záletným otcom nerobí žiadne ilúzie. Lenže iskra už preskočila...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Stormy weather , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Expertka. Přihlašte se a napište ho.

Mesačnica
10.05.2022 3 z 5

Mne sa to páčilo. Vždy mám rada ten kontrast - mrznúcu zimu vonku a teplo pri praskajúcom kozube resp. iskrenie medzi hlavnými protagonistami. Na konci to bolo aj dojímavé, keby mám poruke vreckovku tak možno aj slzu vyroním.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Expertka v seznamech

1992  50%Hazardérka