Experiment - Důkaz o posmrtném životě? přehled

Experiment - Důkaz o posmrtném životě? https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335588/bmid_dukaz-o-posmrtnem-zivote-experiment-vVu-335588.jpg 4 24 24

Když zemřel otec, umístil jsem do jeho rakve několik předmětů. Nikomu jsem o tom neřekl. Nějaký čas poté jsem se setkal s médii, s lidmi, kteří tvrdí, že komunikují s mrtvými. Podaří se jim zjistit, o jaké předměty šlo? Byl to experiment. Můžeme komunikovat s mrtvými? Někteří lidé tvrdí, že ano, a dokonce si z této komunikace udělali živnost. Na konzultace k nim přicházejí tisíce lidí. Mají skutečně výjimečné schopnosti, nebo jde o pouhou iluzi? Stéphane Allix hledal odpověď na tyto otázky během setkání se šesti médii. Výsledky jsou ohromující a potvrzují, co už dřív odhalila vědecká bádání na toto téma: posmrtný život je dnes zcela racionální hypotézou. Jak se člověk stane médiem? Je to dar, nebo prokletí? Jak popsat to, co se děje po smrti? Kam odcházíme? Může konzultace u média pomoci při procesu truchlení? Jak se vyhnout šarlatánům? Kniha se věnuje všem zmíněným otázkám a vtahuje nás do reality, která je jednoduchá a přitom závratná: s milovanými bytostmi, které nás opustily, můžeme komunikovat i po smrti.... celý text

Literatura světová Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Jota

Le test. Une expérience inouie: la preuve de l’apres-vie? , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Experiment - Důkaz o posmrtném životě?. Přihlašte se a napište ho.

ava.s
19.03.2023 1 z 5

Prolistovala jsem před x lety v levných knihách a odložila s tím, že autor dokázal, že posmrtný život není. Po čase se mi dostala kniha do ruky znovu (po smrti člena rodiny), tak jsem se do ní pustila i když jsem konec měla přečtený. Nedočteno, přesto hodnotím a to protože...nemá cenu číst poslední dvě "vědmy" je to nudné, ubíjející, depresivní, zoufalé, tragické...a jde jen o autorovu snahu utvrdit se ve své víře...

Nejedná se o žádný experiment!
Autor sám uvedl, že víra v posmrtný život mu umožnila se vyrovnat se se smrtí v rodině a roky využívá služeb medií. (Dokonce se s jednou z "experimentu" stýká i po osobní stránce a znala otce!) Tako kniha je snaha vyrovnat se s další smrtí... se smrtí otce. Autor chce (sám sebe hlavně a následně i čtenáře) přesvědčit o své pravdě. Samotný experiment návštěvy "vědem" by byl na max. 3 stránky, ale autor do toho matlá své pocity, názor, to jaký má dojem z toho či onoho a snaží se čtenáře a opět hlavně sebe přesvědčit o své pravdě (občas i dost nepěkným způsobem - celé to na mě působilo až zoufalým a smutným dojmem). Je to pořád dokola to samé. Mě osobně to spíš přesvědčilo o opaku a hyenizmu lidí, které dokonce uvádí jako přátelé a parazitují na smutku pozůstalých.

Knihu nezatracuji, minimálně autorovi pomohla se vypořádat se smrtí otce a pokud pomůže někomu dalšímu, beru to jako plus.

Jinak je to spíš osobní zpověď, "experiment", co na na celé čáře vyhořel, ale autor to není schopen přijmout a pobrat.

Dalia
08.03.2023 4 z 5

Knihu jsem četla několikrát a ráda bych se k ní ještě někdy vrátila. Zajímavé zpracování tématu života po smrti těla.

Fifth Element
03.07.2022 4 z 5

Urputnost, zatvrzelost, nepříjemný tlak a za každou cenu chci a chci a chci odpověď pro vlastní sobecké důvody bez ohledu na jiné, ať entitu (která je dávno někde jinde a malichernost jde mimo) nebo lidi (média jež dostane do stresu), protože já CHCI za každou cenu napsat knihu, tudíž vše musí vyjít, mi celkem u každého média vadily.. Když se to stane jednou, beru, ale když autor ví, že to nemá dělat? Pak už zvažuju jestli to nehraničí s hloupostí, byť jde o novináře.. Díky tomu hvězda dolů, jako celek byla kniha poučná a našla se i tvrzení, o kterých jsem dosud nevěděla

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Experiment - Důkaz o posmrtném životě? v seznamech

posmrtný život psychologické experimenty myšlenkové experimenty

Autorovy knížky

Stéphane Allix
francouzská, 1968
2017  78%Experiment - Důkaz o posmrtném životě?